Warto wiedzieć:

Jesteś barmanem, który lubi sprawiać przyjemność gościom serwując wymyślne drinki? A może lubisz eksperymentować z różnymi alkoholami we własnym domu? Dedekor ma dla Ciebie doskonałą propozycję! Tylko tu znajdziesz w jednym miejscu wszystkie potrzebne akcesoria dla barmanów, które ułatwiają, i z pewnością uprzyjemniają, przygotowywanie atrakcyjnych napojów alkoholowych.

Pamiętaj, że dobry drink to nie tylko mieszanka różnych soków i alkoholi – to coś więcej. Odpowiednie proporcje, sposób przygotowania oraz podania tego rodzaju napoju, świadczy o dobrej znajomości tego fachu. Nierzadko też smaczne drinki są wynikiem przypadku, eksperymentu. Jednak i w takich sytuacjach warto jest zadbać o funkcjonalność, zwłaszcza jeżeli pragniemy podejmować naszych gości serwując im ciekawe smaki. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz korkociągi, otwieracze, jak również wiele innych użytecznych akcesoriów, które sprawiają, że każdy alkohol nabiera wyjątkowego wymiaru.

W restauracji, barze, jak również w naszych domach, tego rodzaju akcesoria są absolutną podstawą. Dedekor oferuje Ci szeroki wybór korkociągów i otwieraczy, które z pewnością sprawdzać się będą podczas różnych okazji. Solidne wykonanie akcesoriów, które Ci prezentujemy, jest gwarancją ich długiego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz również ciekawe zestawy akcesoriów barmańskich, które sprawdzają się nie tylko podczas przygotowywania napojów alkoholowych, ale również w czasie przygotowywania posiłków. Taki komplet zawiera m.in. otwieracz do puszek, wyciskacz do czosnku czy ostry nożyk czy obieraczkę do warzyw. Znajdziesz tu również zestaw typowo barmański, w skład którego wchodzi m.in. shaker, otwieracz oraz szczypce do lodu. Takie wyposażenie barku z pewnością stanie się świetną okazją do tego, by odkrywać i poznawać nowe smaki ciekawych alkoholi.

W naszym sklepie zaopatrzysz się również użyteczny pojemnik na lód, który doskonale sprawdza się jako funkcjonalne naczynie podczas przygotowywania napojów. Estetyczne wykonanie i najwyższej jakości materiały wykorzystane do wykonania tego rodzaju naczynia, pozwalają zachować optymalną temperaturę odpowiednią dla produktów w nim przechowywanych. Oprócz tego znajdziesz tu również wiaderka do lodu, które pozwalają na dłużej zachować odpowiednią temperaturę alkoholu, który serwujesz.

Akcesoria barmańskie, jakie znajdziesz w sklepie internetowym dedekor.pl umożliwiają wygodne i bezpieczne przygotowywanie wspaniałych napojów alkoholowych i nie tylko. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz przyrządy najlepsze dla siebie, a przekonasz się jak wiele zmieniły w Twojej kuchni na lepsze!