Warto wiedzieć:

Szukasz odpowiedniego szkła do wyposażenia swojego barku? Nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji? Pragniesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości kieliszki do wódki, które będą Ci służyć przez długi czas, a jednocześnie podkreślą wyjątkowy charakter Twojego domu? W sklepie internetowym dedekor.pl z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Kieliszki do wódki to najmniejsze wśród wszystkich innych kieliszków szkło przeznaczone do spożywania alkoholu. Ponieważ wódka jest alkoholem wysokoprocentowym, kieliszki do jej smakowania muszą mieć niewielką pojemność, zazwyczaj do 60 ml. Ten rodzaj szkła stanowi niezbędne wyposażenie każdego domu, gdyż istnieje co najmniej kilka okazji w ciągu roku, które można świętować tym właśnie alkoholem. W związku z tym warto jest zaopatrzyć się we własne, by móc odpowiednio podjąć gości.

Dla kieliszków do wódki nie bez znaczenia jest fakt posiadania nóżki. W sklepach znajdziemy różne kieliszki do wódki, zarówno proste, jak i te nieco bardziej fantazyjne – na nóżce. Nie jest to tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim funkcji, jaką pełnią poszczególne kieliszki. Otóż okazuje się, że tradycyjne kieliszki do wódki przeznaczone są do spożywania czystego alkoholu. Kieliszki na nóżce natomiast wykorzystywane są do podawania wódek gatunkowych. Niekiedy wykorzystać możemy te kieliszki również serwując likiery.

Kieliszki, które znajdziesz w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości szkła, odpornego na różne temperatury, które nadaje się do mycia w zmywarce. Szkło jest bardzo wytrzymałe, przez co jest odporne na różne uszkodzenia mechaniczne.

W sklepie dedekor.pl znajdziesz szeroki wybór różnych rodzajów kieliszków do wódki. Znajdziesz tu zarówno proste, klasyczne kieliszki do wódki, jak również te nieco bardziej wyrafinowane bądź nowoczesne. Podkreśl wyjątkowy charakter Twojego stołu i zaskocz swoich gości ciekawym, niespotykanym designem. Spraw, by każde spotkanie w Twoim domu na długo zapadło w pamięci Twoim gościom. Teraz możesz wyróżnić się nie tylko wyjątkowymi potrawami, które zaserwujesz, ale również doskonałym alkoholem w odpowiednich kieliszkach!

W zakładce Kieliszki do wódki możesz zaopatrzyć się w potrzebne do Twojego domu szkło. Wysoka jakość, która idzie w parze z przystępną ceną stanowią gwarancję Twojej satysfakcji. Dlatego nie czekaj i wybierz najlepsze kieliszki do wódki!