Warto wiedzieć:

Bóle kręgosłupa, obracanie się z boku na bok i dyskomfort po źle przespanej nocy to problemy, które bardzo mocno wpływają na komfort życia i funkcjonowanie w ciągu dnia. Rozwiązanie, które pomoże raz na zawsze pozbyć się „nocnych koszmarów” jest prostsze, niż może się wydawać. Wymiana materaca na nowy model dopasowany do Twojej budowy anatomicznej to pewny sposób na witanie każdego dnia promiennym uśmiechem. Poznaj wysokiej klasy materace piankowe i daj sobie szansę na błogi odpoczynek.

Materac piankowy – komfort, jakiego nie znałeś

Materace piankowe to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie najwyższy komfort podczas snu oraz pragną kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.  Ze względu na swoją ponadprzeciętną elastyczność i sprężystość, materace piankowe harmonijnie dopasowują się do krzywizn ciała i dają poczucie niespotykanej wcześniej wygody. Dodatkowym udogodnieniem jest zastąpienie gładkiej powierzchni karbowaną strukturą, która pozytywnie wpływa na układ krążenia oraz zastosowanie technologii stref twardości.

Materace piankowe z warstwą memory foam

W odpowiedzi na największe oczekiwania naszych klientów wzbogaciliśmy niektóre z modeli materacy warstwą pianki termoelastycznej. Innowacyjny materiał wnosi do sypialni całkiem nowe standardy i na nowo definiuje pojęcie komfortu podczas snu. Plastyczna warstwa reaguje na ciepło ludzkiego ciała i elastycznie dopasowuje się do wszystkich krzywizn. Kładąc się na materacu z pianki termoelastycznej, możemy odnieść wrażenie, że wręcz zapadamy się w materacu, który otula nas swoją miękkością. Nieużywany materac wraca do swojego poprzedniego kształtu.