Warto wiedzieć:

Wiosenne porządki to wspaniała motywacja do zmiany aranżacji wnętrza. Pudła do przechowywania, kosze, kufry czy kartony nadają się do tego doskonale. Ozdobne pudełka kartonowe w pokoju dziennym, który jest wizytówką domu i miejscem gdzie spędzamy najwięcej czasu to ładny i praktyczny dodatek. Dzięki nim można schować rzeczy, które są nam potrzebne ale nie wyglądają ładnie porozrzucane.

Kolorowe, ozdobne kartony wprowadzą trochę życia do wnętrza. Odpowiednio dobraną paletą barw każdy karton podkreśli indywidulany wystrój. Dzięki doskonałemu wzornictwu, ozdobne pudełka ustawione obok siebie układają się w świetną kompozycję. Różne kształty i formy pudełek czy kartonów ozdobnych tworzą oryginalną kolekcję, mnożą ilość schowków a dodatkowo są niebywale praktyczne. Stare fotografie, pocztówki z podróży, listy miłosne w końcu znajdą swoje, od dawna wyczekiwane miejsce. Dodatkowo materiał, z którego wykonane są pudełka ozdobne jest najlepszej jakości, dlatego wszystkie trzymane w nich rzeczy będą w perfekcyjnym stanie przez cały czas.
Porządek w szufladach jest obowiązkiem, jeśli chcemy zaoszczędzić czas podczas porannego ubierania się do pracy. Posegregowane rzeczy takie jak bielizna, krawaty, paski ułatwią nam codzienność. Szuflada z przegrodami Golden jest nie tylko gustowna ale została także wykonana z delikatnego materiału, aby Twoje rzeczy były w idealnym stanie.
Duży i piękny karton ozdobny może posłużyć jako miejsc dla ciepłego koca na chłodne wieczory. Poduszki w towarzystwie pledu będą czuć się w nim doskonale, gdyż wszystkie kartony są zrobione z wytrzymałego i nie przepuszczającego kurzu materiału. Dodatkowo są poręczne i estetyczne. Nie musisz ich chować na dno szafy, gdyż dopełnią wnętrze w każdym stylu i zadbają o jego urok.
Pudełka dekoracyjne do garderoby, które wyróżniają się kolorystyką i formą można ustawić w dziecięcym pokoju. To świetne miejsce na klocki, samochodziki, farby czy kredki. Mniejsze pudełka ozdobne na pewno znajdą się w pokoju dziewczynki. Mogą służyć do trzymania spinek w kształcie motylków, długich aksamitnych wstążek lub pierwszych listów miłosnych i pamiętnika. Istotną funkcją pudełek jest to, że dzięki nim dzieci uczą się porządku i trzymania swoich rzeczy w odpowiednim miejscu.
Kartony ozdobne czy plastikowe pudełka są wielofunkcyjne i trwałe. Ich spektrum zastosowań jest nieograniczona. Tego typu pojemniki będą nadawać się nie tylko w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym. Doskonale również sprawdzają się w łazience jako miejsce na przechowywanie artykułów do kąpieli. Idealne będzie do tej funkcji pasować biały koszyk Ribbon. Stylowy wygląd w połączeniu z materiałem odpornym na wilgoć doskonale sprawdzi się w łazience lub w kuchni.