Warto wiedzieć:

Któż nie marzyłby o tym, aby po gorącej kąpieli otulić swoją skórę ciepłym i miłym w dotyku płaszczem kąpielowym. Tylko wtedy relaks będzie pełny, kiedy odświeżeni kąpielą zanurzamy się w mięciutką bawełnę przyjemnego dla ciała szlafroka. Ta część garderoby, nieodzowna w każdej łazience, nie tylko chroni nagość naszego ciała po kąpieli, ale także pozwala przedłużyć uczucie przyjemności wywołane kąpielowym relaksem.
Sklep Dedekor.pl zapewni Ci taką pokąpielową przyjemność, proponując w swojej ofercie bawełniane płaszcze kąpielowe w różnych rozmiarach i kolorach oraz w przystępnej cenie. Zauważ, że bawełna, z której wykonane są szlafroki jest włóknem naturalnym, nie podrażnia skóry, nie wywołuje alergii, doskonale wchłania wilgoć, jest miła w dotyku. Wykonane z takiego włókna szlafroki oferowane w naszym sklepie nie zawiodą Twoich oczekiwań, zaskoczą Cię miękkością i delikatnością, a nałożone po kąpieli na ciało spowodują uczucie komfortowego relaksu.

Bawełniane płaszcze kąpielowe, jakie proponuje Ci Dedekor.pl są bardzo praktyczne w użyciu. Wykonane ze 100% bawełny nadają się do prania w pralce, a włókna tego materiału nie ulegają zniszczeniu nawet pod wpływem wysokiej temperatury. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój szlafrok po praniu jest czysty i higieniczny. To przecież ważna cecha, gdyż płaszcz kąpielowy ma bezpośredni kontakt z ciałem.
W zależności od upodobań i gustu, możesz dobrać odpowiedni kolor szlafroka. Nie obawiaj się, że jego barwa po praniu straci swoją wyrazistość, zastosowane barwniki są trwałe i nie farbują w praniu.
Każdy oferowany w sklepie Dedekor.pl produkt opatrzony jest dokładnym opisem informującym o jego parametrach i cechach. Te informacje pomogą Ci wybrać właściwy w kolorze i rozmiarze płaszcz kąpielowy, którym, otuliwszy się, zaznasz wspaniałego relaksu po zażytej kąpieli, a filiżanka kawy czy herbaty dopełni uczucia komfortu.