Warto wiedzieć:

Nowoczesne, stylowe komody to kolejna z naszych propozycji, jakie dedykujemy naszym najbardziej wymagającym Klientom. Dlaczego? Komody, które znalazły się w naszej ofercie to najlepsze propozycje renomowanych producentów, co gwarantuje solidność wykonania i oryginalne projekty. Każda komoda to także unikatowe połączenie najlepszych materiałów, modnego wzornictwa i... zdecydowanie atrakcyjnej ceny. Przekonaj się! Polecamy Twojej uwadze szeroki wybór komód, z których każda spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Komody do salonu, sypialni i jadalni

Nowoczesna komoda zachwyca designem i funkcjonalnością. To niezastąpiony element wyposażenia salonu, sypialni, a także jadalne czy pokoju nastolatka. Pojemne, intuicyjnie wysuwane na prowadnicach rolkowych szuflady, w jakie zwykle wyposażona jest komoda, z powodzeniem pomieszczą zarówno zastawę stołową, jak i ubrania. To mebel zdecydowanie wszechstronny!

Wybierz komodę z oferty Dedekor

Proponowane przez nas komody pokojowe utrzymane są w nowoczesnej stylistyce. Wybrane modele wyposażono w eleganckie nóżki i uchwyty, wykonane np. z drewna. Polecamy także efektowne komody z dodatkowymi szklanymi półkami oraz oświetleniem LED, a do kompletu m.in. nowoczesne szafy przesuwne.