Warto wiedzieć:

Jeśli szukasz odpowiedniego oświetlenia do mieszkania bądź innych lokali, to jesteś we właściwym sklepie. Sklep Dedekor.pl proponuje Ci bogatą ofertę sprzętu oświetleniowego, miedzy innymi modne i dekoracyjne lampy plafony.
Oświetlenie typu plafon to płaskie lampy sufitowe o różnych kształtach i motywach dekoracyjnych. Ich pierwowzorem były znane już w starożytności i nadal popularne w kolejnych epokach plafony w formie rzeźby lub fresku. Wtedy miały one cel wyłącznie dekoracyjny. Współcześni projektanci wykorzystali ten od dawna znany sposób dekoracji wnętrz, ale nadali mu również funkcję praktyczną. Oświetleniowy plafon ma nie tylko zdobić mieszkanie, lecz także jest źródłem światła. Jak nakazuje tradycja, tego rodzaju lampy jako elementy dekoracyjne wykonane są ze szczególną troską i dbałością o ich estetykę.
Sklep Dedekor.pl ma do zaoferowania bogatą gamę wzorów plafonów, spośród których na pewno znajdziesz odpowiedni do Twojego mieszkania. Wiele z nich ma kształt kwadratu lub prostokąta, inne koła albo rozety. Wykonane są głównie ze szkła i metalu, niektóre mają elementy drewniane. Ich nowoczesny design jest zróżnicowany, dlatego możesz wybierać plafony o prostej, oszczędnej w dekoracje formie, lub bogato i misternie zdobione. Ich klosze wykonane są ze szkła kryształowego lub matowego. Wszystkie są eleganckie i starannie wykończone.

Lampy-Plafony to rodzaj oświetlenia mieszkania dla osób zainteresowanych nowatorskim urządzaniem wnętrz, a Ty z pewnością do nich należysz. Bez względu na to, czy gustujesz w stylu klasycznym, czy bardziej awangardowym, znajdziesz w naszym sklepie plafon, który spełni Twoje estetyczne wymagania.
Mając na uwadze wielkość pomieszczenia, które należy oświetlić, możesz wybrać plafon jedno- lub wielożarówkowy. Informacje o rodzaju i mocy żarówek znajdziesz w opisie produktu oraz na jego opakowaniu.
Zakupiony w sklepie Dedekor.pl plafon niewątpliwie będzie gustownym, stylowym elementem wystroju wnętrza Twojego mieszkania, doda mu blasku i elegancji. Życzymy Ci trafnego wyboru i satysfakcji z osiągniętej estetyki mieszkania.