Warto wiedzieć:

Termosy i kubki termiczne - najlepsze propozycje

Interesuje Cię lekki i poręczny kubek termiczny, który sprawdzi się w podróży? A może termos obiadowy idealny na lunch do pracy czy przekąskę podczas wycieczki za miasto? Tutaj z pewnością go znajdziesz! Przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje kubków termicznych i termosów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Różne wzory, kolory i pojemności kubków idealnych do pracy, szkoły lub na wycieczkę. Szybko znajdziesz rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

W Dedekor oferujemy kubki termiczne i termosy marki Berghoff, Profeos oraz innych, z których każda jest gwarancją wysokiej jakości. Kubki są szczelne - nie musisz się martwić o przeciekanie. Podwójne ścianki, wkłady ze stali nierdzewnej i próżniowa izolacja sprawiają, że napoje (ciepłe lub zimne) zachowują swoją właściwą temperaturę.

Szczelny, niezawodny i świetnie wyglądający kubek termiczny

Nasze kubki i termosy posiadają obudowy wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali oraz z wysokogatunkowego tworzywa. Są odporne na korozję i uszkodzenia, a do tego wybrane modele można swobodnie myć w zmywarce. Wybrany kubek posłuży Ci w znakomitej kondycji przez naprawdę długi czas!