Warto wiedzieć:

Stół to nieodzowne wyposażenie każdego domu, nic przecież nie łączy tak rodziny, jak wspólny posiłek, podczas którego jest wreszcie czas na rozmowy, pogawędki itp. Urządzając czy odmieniając mieszkanie, warto przejrzeć ofertę sklepu Dedekor.pl, gdyż zawiera ona bardzo dużo propozycji nowoczesnych i praktycznych stołów. Są tu stoły kuchenne, których dopasowane rozmiary doskonale wkomponują się w niewielkiej przestrzeni. Stoły do jadalni o ciekawym wykończeniu a także rozkładane. Z pewnością każdy znajdzie tu taki, jakiego poszukuje.

W zależności od metrażu Twojej kuchni, jadalni czy salonu możesz wybrać niewielki kwadratowy lub okrągły stolik z kolorem blatu, jaki wkomponuje się harmonijnie w kolorystykę wnętrza. Stół rozkładany na pewno okaże się praktycznym rozwiązaniem na świąteczne okazje i pomieści wokół wiele gości. Proponowane przez nasz sklep stoły szklane rozkładane mają metalową konstrukcję , dzięki czemu są stabilne, mocne, wytrzymałe. Metalowy stelaż nadaje im lekkości i elegancji. Blaty stołów wykonane są z hartowanego szkła, trwałego, odpornego na zarysowania i łatwego w utrzymaniu czystości. Ponadto blaty mają różną kolorystykę. W ofercie znajdują się też stoły lakierowane oraz z blatami płyty MDF.
Wszystkie stoły ze szkła do kuchni i innych pomieszczeń charakteryzuje wysoka jakość tworzywa, z którego są wykonane oraz najwyższa precyzja wykonania. Zapewnia to długie użytkowanie mebli dobrej jakości o estetycznym wyglądzie i nowoczesnym stylu. Do wybranego stołu możesz zamówić odpowiednie w stylu i estetyce krzesła, które znajdziesz w zakładce krzesła i taborety. Wybierając naszą ofertę decydujesz się na komfortowe, nowoczesne meble dobrej jakości w korzystnej cenie.