Warto wiedzieć:

Każdy od czasu do czasu przyjmuje gości. Oczywiście wymaga to zapewnienia im odpowiedniego komfortu podczas przyjęcia. Zapewni to duży stół, wokół którego pomieści się cała rodzina i wszyscy zaproszeni. Na co dzień nie potrzebujesz tak dużego blatu, co jest oczywiste i nawet niewygodne, dlatego sklep Dedekor.pl proponuje Ci rozwiązanie najlepsze z możliwych – stół rozkładany. W codziennym użytkowaniu nie zajmuje dużo miejsca, ale wystarczająco, aby spełnił w Twoim domu właściwą funkcję. W czasie świąt czy innych okazji możesz go rozłożyć i nie będziesz się martwić jak usadzić gości, by było im wygodnie.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele takich stołów dobrej jakości o różnych wymiarach i w przystępnej cenie. Stoły te są mocne i stabilne, ponieważ mają metalowy stelaż. Ich blaty są wykonane z hartowanego i odpornego na zarysowania szkła. Mają one i tę zaletę, że są łatwe w utrzymaniu czystości. Blaty tych stołów rozkładanych mają różne kolory, dlatego bez problemu dopasujesz taki, który kolorystycznie będzie współgrał z wystrojem Twojej kuchni czy jadalni i nada jej niepowtarzalnego nowoczesnego stylu.
Możesz też wybrać stół, który łączy w sobie tradycyjny styl z nowoczesnymi elementami. To mebel o metalowym stelażu i drewnianym blacie w różnych kolorach. Z łatwością dobierzesz taki, który wpisze się w wystrój Twojej kuchni. Jeśli gustujesz w klasycznych drewnianych meblach w sklepie Dedekor.pl znajdziesz również i taki. Wykonany z drewna kauczukowego daje Ci gwarancję trwałości oraz wytrzymałości a także podkreśli Twój wyrafinowany gust.
Podstawowe blaty stołów mają różne wymiary, aby można było je dopasować do Twoich codziennych potrzeb. W zależności od tego jakiej wielkości stołu potrzebujesz po jego rozłożeniu, możesz wybrać dwukrotnie lub trzykrotnie większy niż podstawowy jego blat. Po złożeniu będzie zajmował tyle miejsca, ile wymaga Twoja rodzina. W zakładce „Parametry produktu” znajdziesz wiele szczegółowych informacji o każdym stole i jego dokładnych wymiarach. Zapraszamy do sklepu Dedekor.pl i życzymy trafnego wyboru.