Warto wiedzieć:

Tradycyjne i nowoczesne stoły do jadalni - serce Twojego domu

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia jadalni jest niewątpliwie stół z krzesłami. Nie może go zabraknąć w żadnym domu, to przy nim bowiem spędzasz wyjątkowe chwile w gronie najbliższych osób oraz spędzasz sporą część dnia. Każdy posiłek zarówno rano czy wieczorem spędzasz właśnie przy stole. Warto jednak pamiętać, iż stoły do jadalni mogą być także miejscem pracy i zabawy, a przede wszystkim miejscem rodzinnych spotkań - nie tylko podczas posiłków. Nic zatem dziwnego, że wytrzymały, dopasowany do potrzeb stół do jadalni jest niezbędnym meblem w każdym mieszkaniu.

Nie tylko stoły do jadalni - rozkładane stoły do salonu i kuchni

W naszej ofercie znajdziesz swój wymarzony stół do jadalni, stół do kuchni czy stylowo prezentujący się stół do salonu. Nasze propozycje zadowolą naprawdę różne gusta. Posiadamy szykowne stoły drewniane o klasycznych formach, które idealnie komponują się w tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach. Ich ponadczasowa elegancja zachwyca swoją prostotą. Inne modele z naszej oferty - stoły nowoczesne - przypadną do gustu wielbicielom finezyjnych kształtów. Te szklane o niebanalnie zaprojektowanych blatach, wnoszą do wnętrz nowoczesny, a czasem wręcz industrialny klimat. Stylowe szkło blatów cechuje lekki a zarazem wyrazisty wygląd.

Dla dużej rodziny duży stół do jadalni

Podczas wybierania idealnego stołu do jadalni lub salonu warto zwrócić uwagę na rozmiar i kształt. Jeśli Twoja rodzina liczy kilku bądź kilkunastu członków albo jesteś gospodarzem często zapraszającym gości, koniecznie postaw na duży stół do jadalni, przy którym pomieszczą się wszyscy uczestnicy spotkania. Szczególnie korzystne są tutaj stoły rozkładane nowoczesne, które w formie złożonej nie zajmują dużo miejsca i nadają się nawet do mieszkań w bloku. Wystarczy je rozłożyć podczas świąt czy zjazdu rodzinnego, aby każdy zajął należne mu miejsce.

Stoły rozkładane nowoczesne - do salonu i nie tylko

Stół kwadratowy czy stół okrągły rozkładany z krzesłami to dobry wybór do salonu, w którym poza stołem trzeba jeszcze zmieścić kanapę, meble do RTV czy piękne dekoracje. Niezależnie od tego, czy preferujesz estetykę tradycyjną, czy masz ochotę na nowoczesny stół do salonu utrzymany w stylu minimalistycznym bądź futurystycznym, w naszym sklepie znajdziesz mebel dla siebie. A jeśli interesują Cię dopasowane komplety, zwróć uwagę na stoły z krzesłami.

Pamiętaj, że stoły do jadalni i stoły do salonu to nie wszystko. Obejrzyj także stylowe ławy i nowoczesne stoliki.