Warto wiedzieć:

Stoły ogrodowe, które znajdziesz w naszej ofercie, dostosowane są do potrzeb Klientów. Wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, odpornych na wszelkie warunki atmosferyczne. Niestraszny im silny wiatr, palące słońce, a także wilgoć i deszcz. Zapewniamy ciekawe formy i atrakcyjne ceny oraz gwarancję nawet do 5 lat.

Jaki stolik ogrodowy wybrać?

Wśród najpopularniejszych tworzyw, z jakich wykonuje się obecnie stoły ogrodowe, jest tradycyjne drewno, rattan i technorattan, metal oraz szkło. Ciekawym rozwiązaniem jest łączenie materiałów, które pozwala na osiągnięcie równie wysokiego poziomu w kwestii estetyki, co funkcjonalności.

Miłośnicy aranżacji rustykalnych, w których królują odwołania do natury, powinni postawić na drewno. Drewniany stolik czy ława są niezwykle uniwersalnym wyborem, pasującym niemal do każdej ogrodowej aranżacji. W przypadku domów urządzonych nowocześnie, z nutką luksusu, polecamy stół metalowy bądź też wykonany z syntetycznego odpowiednika rattanu, czyli technorattanu np. ze szklanym blatem.

Zwróć uwagę na ilość miejsca do przechowywania mebli, którą dysponujesz. Jeżeli duży stół będzie stanowił problem, wybierz model rozkładany.

Stół idealny do Twojego ogrodu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy stoliki małe, nadające się na niewielki balkon, a także stoły rodzinne, przy których spędzisz niejeden przyjemny dzień z bliskimi, czy urządzisz grilla dla przyjaciół.

Jeżeli zależy Ci na tym, by cała ogrodowa aranżacja była spójna, wybierz komplet mebli, stół, krzesła, fotele czy nawet wygodną kanapę, wyłożoną miękkimi poduszkami. Zestawy skomponowane są w taki sposób, by cieszyć oko, a jednocześnie zapewniać Ci komfort w użytkowaniu ogrodu, czy tarasu. Dobrze dobrane, solidne i wytrzymałe meble sprawią, że przez lata będziesz mógł relaksować się na świeżym powietrzu, organizować przyjęcia czy oddawać się swoim pasjom.

Polecamy także zestawy mebli ogrodowych!