Warto wiedzieć:

Minimalistyczny stolik czy stylowa szafka? Niezależnie od tego, na jakie wyposażenie się zdecydujesz, wybierając spośród naszej oferty, zyskujesz najlepsze rozwiązanie pod swój telewizor!

Szeroki wybór szafek pod telewizor

Proponujemy szeroki wybór mebli idealnych pod telewizor oraz do wygodnego, estetycznego przechowywania sprzętu elektronicznego. Nowoczesne szafki i stoliki TV, które gwarantują nie tylko funkcjonalność, ale i znakomity efekt wizualny. Wszystkie dostępne w zdecydowanie atrakcyjnych cenach!

Kupując stolik RTV w Dedekor dostajesz jakość i dobry design

Każda nasza szafka i stolik RTV to:

  • różnorodność kolorystyczna, modny design i styl, dzięki czemu z łatwością skomponujesz wyposażenie z aranżacją swojego salonu,

  • dodatkowa możliwość swobodnego przechowywania lub wyeksponowania (opcjonalne podświetlenie LED półek!) elektronicznych gadżetów, gier i konsoli do gry, a także płyt czy książek (szafki i stoliki wyposażono m.in. w praktyczne półki),

  • jakość, która wystarczy na lata użytkowania - meble wykonane zostały z odpornych na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne materiałów (m.in. laminowane płyty, materiały PVC i ABS).

Poznaj wszystkie nasze propozycje i wybierz swoją szafkę lub stolik RTV! Polecamy również nowoczesne regały – idealne na książki, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.