Warto wiedzieć:

Po zażytej kąpieli pragniesz chwili odprężenia, a tu jak na złość drażni Cię mokra i śliska posadzka w łazience. Nieprzyjemne uczucie po zetknięciu stopy z zimną podłogą zepsuło Ci nastrój? Nic dziwnego, tego nikt nie znosi. Ale przecież jest na to sposób.
Sklep Dedekor.pl pomoże Ci rozwiązać ten dylemat, oferując piękne i funkcjonalne dywaniki łazienkowe. Zapewnią one wyjątkowy komfort dla Twoich nóg. Wykonane są z akrylowego, bardzo miękkiego włókna na antypoślizgowym podłożu z lateksu, dzięki czemu dywanik nie przesuwa się po śliskiej powierzchni kafelków. Bez obaw upadku na śliskiej i mokrej podłodze można wyjść z kąpieli, a kontakt z miękkim włóknem dywaniku nie zepsuje Ci humoru.
Dywanik łazienkowy składa się z trzech części: dywanika, nakładki na deskę sedesową i podkładki z wycięciem pod muszlę. Wszystkie elementy kompletu mają ten sam wzór i kolorystykę. W ofercie sklepu znajdziesz komplety o różnych wzorach i różnej tonacji barw.
Komplet dywaników łazienkowych nie tylko spełni funkcję praktyczną, ale także odmieni wygląd Twojej łazienki. Staranne wykonanie dywaników, ozdobne wzornictwo i estetyczne wykończenie pozwolą stworzyć stylowy i gustowny wystrój Twojej łazienki. Dobierając dywaniki o atrakcyjnych wzorach i w odpowiedniej tonacji barw sprawisz, że jej wnętrze będzie nowoczesne i przytulne.
Sklep Dedekor.pl zadbał o to, aby każdy klient mógł być zadowolony z zakupu, dlatego oferowane produkty mają różne wzory i motywy: kwiatowe lub geometryczne, albo jednolite. Również bogactwo barw pozwala klientowi dobrać takie, które wkomponują się w kolorystykę łazienki.