Warto wiedzieć:

Nasze zestawy mebli ogrodowych wykonane są z najlepszej jakości materiałów - wysokogatunkowego drewna, wytrzymałego metalu, eleganckiego technorattanu. Łączą w sobie funkcjonalność i komfort. Dzięki nim stworzysz na swoim balkonie, tarasie czy w ogrodzie niepowtarzalny klimat, który przetrwa latami. Oryginalne projekty pozwolą na wyjątkowe aranżacje, tak różne od tych powtarzalnych, które proponują sieciówki.

Jeżeli chcesz, by Twoja przestrzeń pod domem wyglądała spójnie, niczym spod ołówka doświadczonego projektanta, zakup zestawu mebli będzie jednym z podstawowych kroków, które powinieneś podjąć. Pamiętaj przy tym, by odpowiadał on stylowi, w jakim urządzony jest cały dom, jak i przestrzeń wokół niego. Komplety ogrodowe mogą zawierać stół, krzesła, kanapę, fotele, ławy, a także parasole. Przy jednym zakupie zyskujesz wszystko to, co pozwoli Ci zorganizować przyjemny kącik.

Zestaw ogrodowy drewniany

Jest to klasyczne rozwiązanie, bardzo popularne i godne zaufania. Drewno jest niezwykle wytrzymałe, a obecnie dzięki odpowiedniej impregnacji również odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W sytuacji, gdy znudzą Ci się Twoje drewniane meble, z łatwością będziesz mógł je odświeżyć i poddać ciekawej przemianie. Już sama zmiana koloru sprawi, że przeobrazisz swój ogród. Komplet mebli drewnianych będzie doskonale pasował miłośnikom stylizacji rustykalnych oraz prowansalskich, gdzie kluczowym elementem jest nawiązanie do natury.

Nowoczesny zestaw wypoczynkowy ogrodowy

Dla zwolenników eleganckich mebli, nutki luksusu i ogromnego komfortu proponujemy zestaw mebli z technorattanu. Proponowany przez nas zestaw foteli z poduszkami łączy w sobie wygodę i wyjątkowy wygląd. Fotele można rozłożyć jak leżaki, dzięki czemu zyskujesz dwa meble w jednym.

Zaletą technorattanu jest jego niebywała odporność na prażące słońce, chłód, wilgoć oraz promienie UV. Nie wymaga on specjalnego traktowania, impregnacji, ani konserwacji. Dzięki bardzo lekkiej wadze, przestawianie takich mebli w ogrodzie nikomu nie sprawi problemu. W przypadku technorattanu nie musisz się obawiać trudnych do zmycia plam. Czyści się go szybko, sprawnie i skutecznie. Tworzywo to posiada zalety rattanu, jednak dzięki temu, że jest syntetyczne, jest bardziej wytrzymałe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kompletów mebli ogrodowych, wśród których znajdziesz zestawy pasujące do każdego rodzaju aranżacji.

Polecamy Ci także nasze stoły ogrodowe