Warto wiedzieć:

Jeśli urządzasz mieszkanie, to z pewnością zmagasz się z problemem oświetlenia. Oprócz oświetlenia sufitowego ważną rolę spełnią również lampy ścienne, czyli kinkiety. Dają one boczne, rozproszone światło, przyjemne dla oczu, a także, odpowiednio dobrane, będą ozdobą wnętrza pomieszczeń. Kinkiety możesz umieszczać właściwie w każdym pomieszczeniu. Odpowiednio dobrane rozświetlą Twój salon, sypialnię, gabinet, kuchnię czy inny pokój. Doskonale spełnią także swoją rolę w łazience.

Oprócz funkcji praktycznej lampy zwane kinkietami pełnią w Twoim domu także funkcję estetyczną. Umieszczane na ścianach są ozdobą, na którą każdy gość zwróci uwagę szybciej niż na oświetlenie sufitowe, dlatego wybór odpowiednich kinkietów wymaga rozwagi i świadomości ich podwójnej funkcji. Sklep Dedekor.pl ma w swej ofercie bogaty asortyment tego typu źródeł światła. Wiele z nich stanowi komplet z oświetleniem sufitowym, inne są samodzielnymi lampami ściennymi. Znajdziesz tu kinkiety wykonane z drewna, z metalu i takie, które łączą różne materiały. Ich klosze mają różne kształty i różny stopień przepuszczalności światła. Klosze satynowe dają światło rozproszone, tzw. mleczne, kryształowe wyraźniej rozświetlą wnętrze, z kolorowego szkła wprowadzą niepowtarzalny nastrój, inne skierują światło w wymaganym przez Ciebie kierunku. Kinkiety mają różne kształty, od klasycznych, przypominających dawne lichtarze po śmiałe nowatorskie formy.

W sklepie Dedekor.pl w kategorii znajdziesz z pewnością takie lampy ścienne, które spełnią Twoje oczekiwania. Właściwie i według Twojego gustu dobrane, umieszczone w odpowiednich miejscach kinkiety zaproponowane przez nasz sklep nadadzą Twojemu mieszkaniu niepowtarzalny styl, który cieszył będzie Twoją rodzinę i wprawi w zachwyt gości.
Oferując bogaty asortyment kinkietów w naszym sklepie, życzymy Ci trafnych wyborów. Dzięki właściwie dobranym ściennym lampom wnętrze Twojego domu stanie się funkcjonalne i atrakcyjne. Będzie miejscem, gdzie z przyjemnością oddasz się relaksowi, odpoczniesz, zregenerujesz siły, ukoisz układ nerwowy, który dzisiejszy świat nadmiernie pobudza. Zaufaj nam i wybierz w naszym sklepie wymarzone oświetlenie Swojego domu.