Warto wiedzieć:

Nawet najpiękniej urządzone mieszkanie wymaga sprzątania. Nie sposób wyobrazić sobie tej czynności bez ścierek, ściereczek, pucerek… Aby sprzątanie nie było koszmarem i mycie okien nie sprawiało Ci trudności, a smugi na szklanych powierzchniach Cię nie drażniły, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie ścierki.
Sklep Dedekor.pl proponuje Ci różne rodzaje ściereczek, dzięki którym skutecznie odkurzysz meble, wypucujesz łazienkę, umyjesz okna, przetrzesz lustra, powycierasz naczynia. Aby te czynności dały pożądany efekt, trzeba dobrać odpowiednie ścierki, które doskonale wyczyszczą powierzchnie i nie będą zostawiać smug i włókien.
Do wycierania naczyń powinno się stosować ścierki lniane lub bawełniane, które dobrze wchłaniają wilgoć i nie zostawiają śladów, ponadto dobrze się piorą. Sklep nasz oferuje kuchenne ścierki bawełniane w różnych kolorach.
Oferowane przez Dedekor.pl komplety ściereczek doskonale nadają się także na upominek dla pani domu. Dekoracyjne , bawełniane ściereczki kuchenne w różnych kolorach, zapakowane w eleganckim pudełku na pewno ucieszą obdarowaną osobę. Będzie to praktyczny prezent i z pewnością nie trafi do lamusa.
Bardzo dobrze spełniają swoją funkcję takżeszmatki z mikrofibry. Doskonale wchłaniają wilgoć, są trwałe i wytrzymałe, czyszczą różne powierzchnie nawet bez użycia detergentów. Możesz nimi wycierać na mokro i na sucho. Można je prać w pralce, a dzięki temu że są trwałe, możesz długo ich używać. Dedekor.pl szczególnie poleca produkty z mikrofibry Streak Free, którymi wyczyścisz każdą powierzchnię nie stosując żadnych środków czyszczących. To najnowszy hit wśród ściereczek.
Bardzo praktyczne są również gąbkowe pucerki wykonane z chłonnej celulozy z dodatkiem bawełnianych włókien. Idealnie ścierają kurz, czyszczą i polerują każdą powierzchnię, nie pozostawiając smug. Każdy produkt w sklepie Dedekor.pl opatrzony jest opisem zawierającym dokładne informacje o jego parametrach.
Jeśli chcesz, by sprzątanie było przyjemnością a mieszkanie lśniło blaskiem czystości i higieny, użyj ściereczek oferowanych przez sklep Dedekor.pl, zaufaj ich jakości, a na pewno się nie zawiedziesz.