Warto wiedzieć:

Chcesz sprawić, aby Twoje dziecko spożywało posiłki w wygodny i komfortowy dla niego sposób? Pragniesz zadbać o jego bezpieczeństwo podczas korzystania ze sztućców? Szukasz sposobu na to, jak przekonać je, że jedzenie może być przyjemnością? Jest na to sposób! Wystarczy wybrać atrakcyjny zestaw obiadowy dla Twojego dziecka, a każdy posiłek będzie dla niego nie lada frajdą! Sklep dedekor.pl ma dla Ciebie doskonałą propozycję, dzięki której możesz być pewna, że Twój maluch poprosi o dokładkę!

Zestaw obiadowy dla dzieci, jaki znajdziesz w ofercie sklepu dedekor.pl to idealna propozycja zwłaszcza dla tych maluchów, które często grymaszą przy jedzeniu. Dzięki naczyniom z postaciami ze znanych bajek Twoje dziecko chętniej spożywać będzie przygotowane przez Ciebie dania. Zacznij z nim wspólną zabawę! Niech czas jedzenia będzie dla Was wesołym i przyjemnym okresem w ciągu dnia!

Zestawy obiadowe, które Ci proponujemy są odpowiednio dopasowane do potrzeb Twojego dziecka. Wszystkie jego elementy są wykonane z tworzywa wysokiej jakości. Naczynia te nie tłuką się, są nietoksyczne i niepalne, a więc bezpieczne dla Twojego malucha. Możesz być spokojna o to, że nawet w sytuacji, gdy naczynia upadną bądź dziecko strąci któryś z elementów, nikomu nie stanie się krzywda.

W skład dziecięcego kompletu wchodzi duży płaski talerz, głęboki talerzyk na zupę, a także kubek do napojów. Dodatkowo mogą być również sztućce, które pozwalają Twojemu dziecku bezpiecznie uczyć się posługiwania nożem i widelcem. To doskonały sposób na to, aby powoli uczyć dziecka zasad zachowywania się przy stole. Jego własny zestaw obiadowy sprawia, że nie tylko może wygodnie i bezpiecznie spożywać posiłki, ale również mieć z tego świetną zabawę, gdyż po zjedzeniu obiadu czeka na niego jego ulubiona postać z bajki!

W kategorii Zestawy obiadowe kupisz doskonale dopasowany komplet naczyń i sztućców dla Twojego dziecka, dzięki któremu będzie ono mogło czerpać przyjemność z jedzenia. Chcesz nauczyć je jak zachowywać się przy stole i korzystać z noża i widelca – daj mu jego osobisty zestaw, a nauka stanie się zabawą! A może zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko nie grymasiło podczas jedzenia? Zaopatrz się w najlepszy komplet talerzy, a przekonasz się, że Twoje dziecko już nigdy nie będzie sprawiało kłopotów jedząc to, co przygotowałaś!