Warto wiedzieć:

Hokery to wysokie siedziska, które doskonale sprawdzają się w barach, pubach i innych miejscach, gdzie można usiąść przy kontuarze i na przykład wypić kawę. Dobrze widziane są też w kuchniach. Przyrządzanie sałatki nie wymaga wtedy ciągłego stania przy kuchennym blacie, a zwykłe krzesło czy taboret jest za niski do takiego zajęcia. Hoker okaże się bardzo przydatny, odciąży nogi i kręgosłup.
Oferowane przez sklep Dedekor.pl krzesła hokery mają różne kształty i różną kolorystykę. Jeśli gustujesz w klasycznym stylu, znajdziesz tu tradycyjne wysokie siedziska z metalowymi podnóżkami, które wkomponują się w wystrój Twojej kuchni. Dla zwolenników nowatorskich rozwiązań proponujemy nowoczesne hokery o bardzo ciekawych kształtach. Krzesła firmy Bestpro z pewnością ożywią pomieszczenie, podkreślą jego nowatorski styl a także spełnią swoją praktyczną funkcję.
Ciekawym i praktycznym jest też hoker Karo. Jego siedzisko jest obrotowe, ma możliwość regulacji wysokości i jest bardzo dobrze wyprofilowane. Większość hokerów posiada metalową konstrukcję, która zapewnia wytrzymałość i stabilność mebli. Stelaż pokryty jest powłoką galwaniczną, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia. Siedziska i oparcia wykonane są z ekoskóry, dlatego poczujesz się komfortowo nawet podczas długiego przesiadywania z rodziną w domu, czy przyjaciółmi w barze.
Sklep Dedekor.pl zapewnia możliwość wyboru odpowiedniej barwy obicia hokerów, a ciekawa faktura siedziska dodatkowo wzbogaca ich wygląd. Na pewno znajdziesz tu taki, który doskonale wpisze się w kolorystykę Twojej kuchni, baru czy innego lokalu, podkreśli jego estetykę i zapewni wygodę użytkownikom. Wybierz najlepszy dla Ciebie hoker i odmień wnętrze Swojej kuchni czy jadalni.