Warto wiedzieć:

Interesują Cię najlepsze - w designie i wykonaniu - kieliszki do wódki? Tutaj znajdziesz ich naprawdę bogaty wybór! A cena kieliszków z pewnością miło Cię zaskoczy!

Kieliszki do wódki i nalewki dopasowane do Twoich wymagań

Jeśli szukasz odpowiedniego szkła do wyposażenia barku w domu, bądź w restauracji, tutaj z pewnością znajdziesz kieliszki, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Kieliszki do wódki to najmniejsze wśród kieliszków szkło przeznaczone do spożywania alkoholu. Ponieważ wódka jest alkoholem wysokoprocentowym, kieliszki do jej smakowania mają niewielką pojemność. W naszej ofercie proponujemy Ci kieliszki do wódki i nalewki o pojemności 20, 30, 35, 40, a także 60 ml - bez kłopotu wybierzesz opcję dla siebie najdogodniejszą.

Kieliszki do wódki na nóżce i bez - Twój wybór

Proponujemy Ci różne kieliszki do wódki, zarówno proste, jak i nieco bardziej fantazyjne – także na nóżce. Forma nie jest tutaj jedynie kwestią estetyki, ale przede wszystkim funkcji, jaką pełnią poszczególne kieliszki. Otóż tradycyjne kieliszki do wódki przeznaczone są do spożywania czystego alkoholu. Kieliszki na nóżce natomiast wykorzystywane są do podawania wódek gatunkowych. Niekiedy wykorzystać możemy te kieliszki, również serwując likiery.

Kieliszki do wódki - klasyczne czy nowoczesne?

Podobnie jak kieliszki do szampana czy wina, tak i kieliszki do wódki mogą bardzo różnić się designem i stylem. W sklepie Dedekor znajdziesz zarówno proste, klasyczne kieliszki do wódki, jak i te nieco bardziej wyrafinowane bądź nowoczesne w stylu. Z łatwością dopasujesz wybrane szkło do charakteru wnętrza, okazji czy aranżacji stołu.

Konkurencyjne ceny kieliszków do wódki w Dedekor

Kieliszki do wódki, które prezentujemy w naszej ofercie, to znakomity design i wykonanie z wytrzymałego, odpornego na zarysowania i pęknięcia szkła, niewrażliwego na działanie zmiennych temperatur. Kieliszki nadają się więc do mycia w zmywarce. A to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach!