Warto wiedzieć:

Jeżeli lubisz eksperymentować z przygotowywaniem smacznych mieszanek alkoholi, koniecznie wyposaż swój barek w odpowiednie szkło, z pomocą którego podkreślisz wyjątkowy smak i oryginalny wygląd drinków oraz koktajli. Zaskocz zaproszonych gości oryginalnie przygotowanym i efektownie podanym drinkiem! Szklanki do drinków, jakie znajdziesz w sklepie Dedekor to szkło, jakiego potrzebujesz!

Szklanki do drinków - szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz przeróżne rodzaje szklanek i kieliszków, które umożliwiają wygodne i efektowne przygotowywanie, serwowanie i smakowanie ciekawych alkoholi. Proponujemy Ci szklanki do drinków o różnej pojemności - bez problemu dopasujesz zatem szkło do danego rodzaju drinków czy koktajli. Poza zróżnicowaną pojemnością oferujemy szklanki o różnych kształtach, formach, a nawet fakturach szkła i kolorach - wysokie, niskie, szerokie i wąskie, gładkie i kanciaste, a także zdobione wzorami i kolorowe – w takiej różnorodności bez trudu znajdziesz szkło, które perfekcyjnie odpowiadać będzie Twojemu gustowi, stylowi Twojego domu czy aranżacji i charakterowi organizowanego przyjęcia.

Wybierz spośród naszej oferty oryginalne szklanki do drinków, zaopatrz się w profesjonalny pojemnik na lód, uwolnij swoją kreatywność i zaskocz wszystkich wyjątkowymi drinkami! Szybko przekonasz się, że Twoje specjały wpiszą się w stały harmonogram letnich i karnawałowych imprez!

Szklanki do drinków do domu lub do restauracji

Szkło, jakie oferujemy w Dedekor to przede wszystkim bardzo wysoka jakość. Odporność na uszkodzenia mechaniczne, stłuczenia i zarysowania, a także wytrzymałość na zmienne temperatury pozwalają myć szklanki w zmywarkach, co zapewnia Ci wygodę i znaczną oszczędność czasu. Dodatkowo, dzięki wymienionym walorom, szklanki perfekcyjnie sprawdzają się nie tylko w domu, ale i w restauracji.

Nasze propozycje w zakresie szklanek na drinki z pewnością przypadną do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalnym barmanom. Różnorodność form, kształtów i pojemności szklanek, a także ich efektowny, elegancki design to szereg możliwości w zakresie komponowania profesjonalnych drinków - autorskich i tych będących klasyką barmańskiego fachu. U nas zaopatrzysz się kompleksowo w potrzebne szklanki na drinki.

Atrakcyjne ceny szklanek do drinków

W Dedekor z powodzeniem zaopatrzysz się w wybrany zestaw szklanek, a także w wiele ich kompletów. Zapewniamy nie tylko konkurencyjne ceny szkła, ale i sprawną realizację zamówień.