Warto wiedzieć:

Stoły rozkładane - idealne rozwiązanie nie tylko dla małych wnętrz

Jeśli nie dysponujesz zbyt dużą ilością wolnej przestrzeni w swoim mieszkaniu, jednak marzysz o stole, przy którym swobodnie zasiądziecie w większym gronie - oferowane przez nas stoły rozkładane do kuchni i jadalni spełnią Twoje oczekiwania. A może interesuje Cię stół rozkładany pokaźnych rozmiarów, który po rozłożeniu stanie się jeszcze większy i gotowy na przyjęcie gości? Przygotowaliśmy dla Ciebie i takie rozwiązania. W bogatym wyborze kolorów, materiałów, rozmiarów i designu, abyś nie musiał szukać już nigdzie indziej!

U nas znajdziesz stół rozkładany, który idealnie wpisze się w aranżację Twojej kuchni lub jadalni. To modny design w wielu stylowych odsłonach i... najlepszych cenach!

Rozkładany stół kuchenny - wygodny i funkcjonalny

Każdy oferowany przez nas rozkładany stół do kuchni lub jadalni to stabilny mebel wykonany z wysokiej jakości trwałych materiałów (szkło, MDF, stal nierdzewna). To rozwiązanie, które posłuży Ci przez lata! Samo rozkładanie stołu nie sprawi Ci absolutnie żadnego kłopotu - tutaj wszystko wykonasz lekko, sprawnie, niemal intuicyjnie.