Warto wiedzieć:

Pojemniki szklane - najlepsze na żywność

Ciasteczka, płatki zbożowe, orzechy, makaron, kasze czy nawet cukier - jak zdrowo, bezpiecznie i ekologicznie przechowywać żywność? Szklane pojemniki sprawdzą się tutaj najlepiej! W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór szklanych pojemników o różnej pojemności, kształcie czy sposobie zamykania. Z łatwością odnajdziesz ten, którego potrzebujesz w swojej kuchni!

Szkło jest materiałem w 100% bezpiecznym, obojętnym chemicznie, więc nie wpływa negatywnie na przechowywaną żywność. Co więcej, szklane pojemniki doskonale chronią żywność przed utratą smaku i mikroelementów. To najzdrowszy wybór dla Ciebie i Twoich bliskich!

Pojemnik szklany z pokrywką - estetyczny i praktyczny

Szklany pojemnik z pokrywką, np. z drewna sosnowego lub z plastiku, to idealne rozwiązanie zarówno do przechowywania produktów spożywczych, jak i wcześniej przygotowanych dań. Pokrywki doskonale chronią żywność, m.in. przed utratą świeżości. Mamy dla Ciebie pojemniki szklane, które sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i poza domem. Wszystkie propozycje są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale i doskonale się prezentują. Twoja kuchnia nabierze wyjątkowego charakteru!