Warto wiedzieć:

Interesują Cię jedynie najefektowniejsze szampanówki? Szukasz kieliszków do szampana, które pozwolą Ci w pełni celebrować wyjątkowe okazje i wznoszone toasty? Jesteś we właściwym miejscu. U nas znajdziesz kieliszki do szampana, które Cię oczarują swoim designem, solidnością wykonania i... ceną! Szampanówki w Dedekor to także wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Kieliszki do szampana na wyjątkowe okazje

Kieliszki, podobnie jak innego rodzaju szkło, np. karafki, to ważny element podczasświętowania różnych uroczystości. Urodziny, rocznice, a przede wszystkim Sylwester to momenty, które celebrujemy z kieliszkiem szampana w dłoni. Kieliszki są tu niezastąpione, a jednocześnie nadają wydarzeniom jeszcze większej rangi i szczególnego charakteru. Nikt nie chce przecież wznosić toastu w byle jakim kieliszku, prawda?

Dlatego w ofercie sklepu internetowego Dedekor przygotowaliśmy szeroki wybór różnych kieliszków do szampana - z łatwością wybierzesz szkło, którego design skomponuje się z Twoimi preferencjami i aranżacją Twojego domu.

Proponowane przez nas szampanówki sprawią, że Ty i Twoi goście poczujecie się wyjątkowo, a każda okazja i spotkanie zyskają oryginalną, elegancką oprawę

Szampanówki tradycyjne i nowoczesne

Oferowane przez nas kieliszki do szampana to szkło odporne na zarysowania oraz wysokie i niskie temperatury, możesz więc swobodnie myć je w zmywarkach. W ten sposób zyskasz wygodę i zaoszczędzisz sporo czasu!

Proponujemy Ci kieliszki do szampana, które zachwycają designem. Mamy kieliszki utrzymane w tradycyjnym stylu, szalenie eleganckie, także zdobione subtelnymi wzorami, jak i nowoczesne, np. z oryginalną czarną nóżką. Wybór będzie dla Ciebie nie tylko prosty, ale i przyjemny!

Kieliszki do szampana w konkurencyjnych cenach

Wybierz komplet kieliszków do szampana w Dedekor, który elegancko zapakowany w dekoracyjne, oryginalne opakowanie, będzie gotowym do wręczenia prezentem. Cena? Zapewniamy, że miło Cię zaskoczy!