Warto wiedzieć:

Chcesz spędzić przyjemnie czas z bliskimi przy podwieczorku i kawie? A może często urządzasz domowe przyjęcia? Zależy Ci na tym, by Twój stół zapraszał Twoich gości nie tylko smacznymi potrawami, ale również estetycznym wyglądem? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Serwis obiadowo-kawowy to zestaw naczyń, który powinien stanowić wyposażenie każdej doskonałej gospodyni domowej. Dlatego sklep dedekor.pl wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom – zapoznaj się z ofertą, a przekonasz się, że nie będziesz żałować!

Zestawy obiadowo-kawowe, które znajdziesz w naszym sklepie cechuje bardzo wysoka jakość wykonania. Wysokiej klasy materiał, który został wykorzystany do stworzenia zastawy sprawia, że wszystkie elementy wchodzące w jej skład cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu możesz z niej korzystać przez lata. Warto również zwrócić uwagę na to, że większość serwisów, które oferujemy nadaje się do mycia w zmywarce. Łatwe do utrzymania w czystości, eleganckie i jednolite talerze to zestaw, który umili niejedno spotkanie w gronie najbliższych.

Co wchodzi w skład takiego zestawu? Serwis obiadowo-kawowy zawiera zazwyczaj po sześć sztuk: talerzy płytkich, talerzy głębokich, talerzy deserowych, salaterek, a także filiżanki ze spodkami. Oprócz tego w skład takiego kompletu często wchodzą dodatkowe elementy, które pozwalają na konsekwentne nakrycie Twojego stołu. Może to być np. duża salaterka, półmisek czy cukiernica. Taki zestaw naczyń doskonale sprawdza się podczas obiadów rodzinnych czy spotkań z przyjaciółmi. Wyposaż się w komplet obiadowo-kawowy na specjalne okazje i pokaż swoim bliskim jak wspaniale gotujesz!

Kupując serwis obiadowo-kawowy zapewne zależy Ci na tym, aby był on dopasowany do reszty Twojego wyposażenia kuchennego. Podobny styl, pasujący do reszty wnętrza to bardzo istotna cecha, która zapewne zostanie zauważona przez Twoich gości. Aby zapewnić Ci jak największy komfort w naszej ofercie posiadamy różnorodne zestawy do obiadów, które różnią się kształtem lub kolorystyką, abyś mogła go dopasować idealnie do swoich potrzeb.

Wybierz idealny zestaw obiadowo-kawowy dla siebie i zacznij w pełni cieszyć się czasem spędzonym z Twoimi bliskimi! Zaskocz ich perfekcyjnie przygotowanym przyjęciem!