Warto wiedzieć:

Dzianina bawełniana jest miękka i bardzo dobrze chroni prze zimnem. Nie dziwi więc, że koce te cieszą się dużą popularnością. Są ciepłe lekkie i mięciutkie, zapewniają komfort i wygodę podczas popołudniowej drzemki czy wieczornego relaksu z książką lub przed telewizorem.
Sklep Dedekor.pl oferuje koce bawełniane, spośród których wybierzesz odpowiedni dla siebie. Koce mają różne wymiary, kolory i fakturę. Możesz je wykorzystać jako okrycie w czasie odpoczynku, albo jako narzutę na łóżko czy kanapę lub fotel. Wszystkie są starannie wykończone oraz obszyte co zapobiega ich strzępieniu i pozwala na długie użytkowanie. W wielu rodzajach wykończeniem są frędzle, co dodaje im elegancji i służyć mogą jako pledy lub narzuty.
Kolorystyka koców z akrylu jest mocno urozmaicona. Są tu koce jednokolorowe lub wzorzyste. Wzory są zawsze dwustronne, druga strona jest odwrotnością pierwszej. Kolory tych koców są trwałe, nie płowieją, nie odbarwiają się nawet po wielu praniach.
Wysokiej jakości koc z bawełny jest miękki, lekki i gładki, wytrzymały na zużycie, nie mechaci się nawet na skutek intensywnego użytkowania. Bogata oferta sklepu Dedekor.pl pozwoli Ci wybrać właściwy koc bawełniany, który spełni swoje praktyczne zastosowanie, a także podkreśli urok Twojego mieszkania urządzonego w tradycyjnym lub nowatorskim stylu. Dodatkowe i szczegółowe informacje na temat parametrów wybranego produktu znajdziesz w jego opisie.
Życzymy Ci trafnego wyboru i komfortowego relaksu pod ciepłym, lekkim i miękkim kocykiem bawełnianym.